دسته‌بندی نشده

5 دلیل مهم برای خرید زیر مانیتوری

زیر مانیتوری چیست و چه کمکی به چشم و گردن میکند ؟

زیر مانیتوری یکی از لوازم دکوری و همچنین جانبی سیستم های رایانه ای محسوب می شود. از این وسیله برای ایجاد فاصله بین سطح میز و صفحه ی نمایش یا همان مانیتور استفاده می شود. این وسیله به شکل های مختلفی تولید می شود. همچنین از نظر اندازه، تنوع بسیار زیادی وجود دارد. رنگبندی نیز ویژگی دیگری است که تولیدکنندگان آن را لحاظ می کنند. فروشگاه ماه، یعنی سرزمین چوب زیرمانیتوری های متنوعی تولید می کند. با کلیک بر روی لینک زیر می توانید محصولات ما را مشاهده کنید. همچنین در صورت تمایل می توانید برای خرید آنلاین آنها اقدام کنید. درصورتی که مایلید خرید عمده انجام دهید، حتماً با ما تماس بگیرید.

زیر مانیتوری ثابت و قابل تنظیم

همانطور که در پاراگراف قبل اشاره شد، زیرمانیتوری ها انواع مختلفی دارند. با توجه به اینکه شاید مهمترین مؤلفه ی یک پایه مانیتور ارتفاع آن باشد، دو نوع ازین محصول تولید می شود. نوع اول زیرمانیتوری هایی با ارتفاع ثابت هستند . نوع دوم زیر مانیتوری هایی با قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد.  ارتفاع ثابت همانطور که از عنوانش پیداست فقط یک ارتفاع دارد. یعنی درصورتی که کاربر تعویض شود ممکن است بکار نیاید. همچنین اگر محل کار یا میزی که رایانه روی آن قرار دارد، تغییر کنند احتمال دارد نتوان ازین محصول استفاده کرد. اما نوع دیگر یعنی قابل تنظیم، از این نظر بهتر است. یعنی دارای سه ارتفاع مختلف است. با توجه به قد اپراتور رایانه که پشت مانیتور قرار دارد می توان از ارتفاع دلخواه استفاده کرد. یا اینکه اگر میز یا محل کار تغییر کرد، قابلیت تنظیم ارتفاع وجود دارد.

انواع زیرمانیتوری قابل تنظیم

زیر مانیتوری های قابل تنظیم دارای رنگ بندی هستند. مهمترین تفاوت آنها در زنگ بندی است. با توجه به رنگ میز، رنگ بنده صفحه ی نمایش و همچنین دکوراسیون داخلی مخیط کارتان، رنگ مورد نظر را انتخاب کنید

دلیل اول: ارگونومیک بودن

زیرمانیتوری وسیله ای است که به نوعی مستقیماً با انسان در ارتباط است. لذا از نظر اندازه باید به گونه ای طراحی و انتخاب شود که برای سلامتی انسان مضر نباشد. زیر مانیتوری های رایار به گونه ای طراحی و تولید شده اند که ارگونومیک و سالم باشند. یعنی هنگام استفاده ی درست از آنها ضرری متوجه کاربر نیست. نه تنهای ضرری ندارد، بلکه اگر هنگام نشستن پشت سیستم ارتفاع مانیتور اذیتتان می کند، پیشنهاد می کنیم حتماً یک زیر مانیتوری مناسب خریداری کنید. یک پایه مانیتور مناسب می تواند شما را از دکتر ارتوپد بی نیاز کند. البته این نکته یک شرط دارد و آن هم اینکه ارتفاع مناسبی انتخاب شود.

لیل دوم: مناسب سلیقه های مختلف

افراد مختلف علایق و سلیقه های مختلفی دارند. تلاش ما به عنوان تولید کننده این بوده است که بخش مهمی از این سلیقه را ارضا نماییم. تنوع رنگی محصولات یکی از این ویژگی ها است. محصولات رایار معمولاً در سه گروه رنگی تیره، روشن و میانه تولید می شوند. مثلاً زیرمانیتوری های ام دی افی زیر را ببینید. این محصول در سه رنگ مختلف تولید می شود.

دلیل سوم: زیبایی و جذابیت

اگر به اداره ها یا شرکت های دولتی یا شخصی مراجعه کرده باشید، احتمالاً دیده اید که برای تنظیم ارتفاع مانیتور از آجر، کارتن خالی یا بسته ی کاغذ استفاده کرده اند. استفاده از چنین وسایلی برای برخی محل ها از نظر زیبایی و تناسب بصری جالب نیست. لذا برخی از چنین مجموعه هایی به استفاده از پایه های مانیتور روی آورده اند. علاوه بر این ها روی این محصول می توان لوگو یا متن یا شعار دلخواه شما را درج کنیم. این کار جذابیت دوچندانی به کار می دهد. همچنین از نظر کلاس کاری و شأن زیبایی محل کار، بسیار قابل توجه است. برای درج لوگو یا علامت یا متن دلخواه باید آن را در قالب فایل وکتور برای ما ارسال کنید. woodland

دلیل چهارم: صرفه جویی

همانطور که اشاره شد، در اماکن بسیار کالاهای متنوعی زیر مانیتور قرار می دهند. نظیر بسته های کاغذ و … . این درحالی است که مثلاً همین کاغذ همواره مورد استفاده است. انبار کردن حجم زیادی از کاغذ زیر مانیتور برای ایجاد فاصله و تنظیم ارتفاع کار درستی به نظر نمی آید. درحالی که از محصول مخصوص این کار استفاده شود، علاوه بر زیبایی و جلوه، جلوی اصراف کاغذ و موارد مشابه گرفته شده است.

دلیل پنجم: راحتی و کاربردی بودن

بعد از خرید این محصول، آن را از بسته بندی خارج کرده و استفاده می کنید. همین! به بیان دیگر استفاده از زیر مانیتوری های سرزمین چوب بسیار راحت است. بعد از این مرحله باید مانیتور را با احتیاط جابجا کنید، پایه مانیتور را در محل مناسب قرار دهید و نهایتاً صفحه نمایش را روی آن قرار دهید.

تلاش ما این بوده است که اندازه های این پایه ها به گونه ای انتخاب شوند که از نظر کاربرد بهینه باشند. یعنی برای یک کاربری اداری مناسب باشد.

نتیجه گیری و جمع بندی

برای خرید زیر مانیتوری علل و دلایل مختلفی وجود دارد. در این مقاله به ۵ مورد آنها اشاره شد. با بررسی این دلایل و مواردی که در ذهن دارید می توانید برای خرید این کالا به جمع بندی برسید. با نظرات خود ما را در بهبود عملکرد یاری کنید. همچنین اگر قصد خرید آنلاین این کالا را دارید روی لینک زیر کلیک کنید.

خانه

خانه

خانه

خانه

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *